Na suđenju za zločine počinjene u Kladnju, Tužilaštvo BiH je kao dokaze uvrstilo krivične prijave za nekoliko Srba koji su bili zatvoreni u učiteljskim zgradama u Stuparima (općina Kladanj) tokom 1992. i 1993. godine.
Na suđenju za zločine počinjene na području Kladnja, Tužilaštvo BiH je kao materijalne dokaze uvrstilo u sudski spis policijske dokumente o privođenju osoba srpske nacionalnosti.
Na suđenju za zločin počinjen u Kotor-Varoši, Optužba je pročitala iskaz svjedokinje koja je navela da je optuženi Ostoja Marković bio među osobama koje su, uz prijetnju oružjem, otuđili kombi čiji je vlasnik bio njen sin.
Iznoseći završnu riječ, Tužilaštvo BiH je zatražilo da se Hariz Habibović osudi i kazni zatvorom za zločin protiv civilnog stanovništva počinjen 1992. u mjestu Stupari kod Kladnja, dok je Odbrana predložila oslobađajuću presudu zbog nedostatka dokaza.
Na suđenju Harizu Habiboviću, optuženom za zločine počinjene u Stuparima kod Kladnja, Državno tužilaštvo je prezentovalo spiskove rezervnih policajaca koji su u junu 1992. godine bili angažovani u Policijskoj stanici u Stuparima.
U nastavku suđenja za zločin počinjen u Kladnju, vještak sudske medicine je potvrdio da je ekshumirano tijelo na groblju u Stuparima tijelo Ladimira Dragića.
Suđenje Harizu Habiboviću, optuženom za zločine počinjene u Kladnju, odgođeno je zbog nedolaska vještaka medicinske struke, kojeg je pozvalo Tužilaštvo BiH.
Čitanjem optužnice i uvodnim riječima Državnog tužilaštva i Odbrane, pred Sudom BiH počelo je suđenje Bosiljku i Ostoji Markoviću za silovanje u Kotor-Varoši počinjeno u junu 1992. godine.
Tužilaštvo BiH zatražilo je mjere zabrane prelaska državne granice za Bosiljka Markovića i Ostoju Markovića, osumnjičene za zločin počinjen u Kotor-Varoši.